fbpx
Domů Děláme MyAcro celodenní červencový workshop pro všechny úrovně pokročilosti

MyAcro celodenní červencový workshop pro všechny úrovně pokročilosti

Další celodenní “břeclavský” workshop je tady! Posledně to byla skvělá jízda, tak si to pojďme zopakovat. Bude to opět na dvě části a zase to zkusíme spojit tak, ať jste na konci zase o něco šikovnější, ale ne moc vyčerpaní. 😊

Sejdeme/sjedeme se na zahradě v kolonii Na širokých v Břeclavi. Po workshopu nás opět čeká společné grilování nebo opékání buřtů (záleží, co si donesete 😜) a další zábava. Předpokládaný konec setkání cca kolem 19:00 hodiny. K dispozici je i chatka, kde se můžete v klidu převléct a odložit si zbytné propriety. Na zahradě je suchý záchod a užitková voda i na osvěžení 😉

Je tady snovu celých šest hodin zábavy a nezapomenutelných okamžiků. Na workshopech neučíme standardním schématem, se kterým se můžete setkat jinde. Hrajeme si a hledáme limity vašich možností. Sami budete překvapeni, co všechno dokážete.

Připravili jsme si pro vás nejen méně náročné prvky, které jsou efektní a fotogenické, čekají nás také polohy, které pro vás budou výzvou. Možná se s nimi budete chvíli “prát”, ale nakonec budete šťastni, že jste je zdolali a překonali sami sebe.

Tento workshop je určen pro všechny úrovně, tedy i pro začátečníky. Pokud si však myslíte, že celý den na vás bude moc, přijďte si s námi užít jen půlku. Vyberte si dopoledne, nebo odpoledne. Podle toho, na co máte chuť. A stát vás to bude jen 599 Kč.

Přijďte si s nám užít letní den plný akrobacie, smíchu a zábavy. Po workshopu zábava nekončí! Budeme grilovat, jíst, pít a dobře se bavit celý večer.

Co s sebou:

Sportovní obtažené oblečení (triko, legíny, šortky), popř. potřebné bandáže či magnézium, oběd, pití na trénink i na večer. A něco dobrého na grilování 🥓

Kde:

Potkáme se na zahradě v kolonii Na širokých v Břeclavi.
Přesná poloha GPS: 48.751525813854165, 16.91508490986859 (možná kousek vedle, ale tam už se najdeme)

Ceny
Celý workshop: 1 000 Kč za osobu při připsání platby na účet do 12. 7. 2021. Poté 1 200 Kč
Dopolední nebo odpolední část: 599 Kč za osobu

Rezervace

Rezervace platí až po zaplacení celé částky na účet. Zrušení rezervace je bez náhrady. Můžete však za sebe zajistit náhradníka.

Událost je ukončena.

Vyprodáno!

Datum

17. 7. 2021
Expired!

Čas

10:00 - 17:00

Cena

1.000Kč
Zahrada Na širokých Břeclav

Místo

Zahrada Na širokých Břeclav
Na širokých, Břeclav, Česko
MyAcro

Organizátor

MyAcro
Email
jsme@myacro.cz

Další událost

QR kód