fbpx
Domů Děláme MyAcro párová a skupinová akrobacie pro děti

MyAcro párová a skupinová akrobacie pro děti

Párová a skupinová akrobacie pro děti je pokračování úspěšného kroužku v druhém pololetí školního roku 2019/2020. Jednotlivé děti se učí prvkům dle své pokročilosti a každý postupuje vlastním tempem. Nováčci tedy začínají od základů, a vzhledem k různorodému kolektivu, nebudou mít problém se do stávajícího kolektivu snadno zapojit.

Náš kroužek je specifický v tom, že se zaměřuje na dlouhodobou práci s dětmi od 5 do 15 let. Učíme je pohybovým základům, vycházejícím z gymnastiky a postupně hravou formou zapojujeme do dvojic a skupin při nácviku prvků vycházejících z různých forem párové akrobacie. V akrobacii se děti učí nejen ovládat své tělo, ale také spolupráci v týmu a vzájemné důvěře.

Kromě nácviku jednotlivých prvků a krátkých sestav děti průběžně připravujeme na vystoupení, kterým zakončíme každý semestr výuky.
Jak je zřejmé, jedná se o kroužek, který koresponduje se školním pololetím a koná se každou středu ve studiu B-Crew.

Studio najdete v obchodním centru Slatinka v druhém patře. Přesná poloha GPS je 49.178716, 16.684795. Parkoviště je přímo u centra Slatinka.

O prázdninách a svátcích se lekce nekonají.

Cena

2 500,- Kč za osobu/pololetí.

Co s sebou

Cvičíme bosky. K dispozici je šatna. Ideální je přiléhavé oblečení. Legíny, šortky, přiléhavé tričko/tílko. Nezapomeňte na pití 😊

Registrujte se pouze poprvé. Pro další lekce s vámi již počítáme. Informujte nás prosím pouze v případě, že se dítě nezúčastní.

Registrace vlevo

Událost je ukončena.

Datum

26. 2. 2020
Expired!

Čas

17:30 - 19:00

Cena

2.500Kč
B-Crew

Místo

B-Crew
Jihomoravské náměstí 1, Slatina, Česko
MyAcro

Organizátor

MyAcro
Email
jsme@myacro.cz

Další událost

QR kód