fbpx
Home Děláme MyAcro párová a skupinová akrobacie pro děti – ukázková lekce ZDARMA
MyAcro

Organizátor

MyAcro
Email
jsme@myacro.cz
B-Crew

Místo

B-Crew
Jihomoravské náměstí 1, Slatina, Česko

Příští událost

QR Code

Datum

11. 9. 2019

Čas

17:30 - 19:00

Cena

Free

MyAcro párová a skupinová akrobacie pro děti – ukázková lekce ZDARMA

Ve středu 11. září si můžete se svými dětmi přijít vyzkoušet ukázkovou lekci zdarma. Na plno pak první pololetí začínáme 18. září 2019.

Párová a skupinová akrobacie pro děti je letos zcela nový kroužek. V práci s dětmi však nejsme zdaleka nováčky. Už jsme v rámci našich lekcí úspěšně odučili jak rodiče s dětmi, tak také dvojice dětí samotných. Máme také připravena vlastní skripta pro lektory, provozující párovou akrobacii s dětmi, která už byla úspěšně představena na workshopu v Praze.

Náš kroužek je specifický v tom, že se zaměřuje na dlouhodobou práci s dětmi od 5 do 15 let. Učíme je pohybovým základům, vycházejícím z gymnastiky a postupně hravou formou zapojujeme do dvojic a skupin při nácviku prvků vycházejících z různých forem párové akrobacie. V akrobacii se děti učí nejen ovládat své tělo, ale také spolupráci v týmu a vzájemné důvěře.

Kromě nácviku jednotlivých prvků a krátkých sestav děti průběžně připravujeme na vystoupení, kterým zakončíme každý semestr výuky.
Jak je zřejmé, jedná se o kroužek, který koresponduje se školním pololetím a koná se každou středu ve studiu B-Crew.

Studio najdete v obchodním centru Slatinka v druhém patře. Přesná poloha GPS je 49.178716, 16.684795. Parkoviště je přímo u centra Slatinka.

Registrujte se v levém sloupci