fbpx
 

Kdo jsme MyAcro

 
Danča Plháková a Vláďa Urbánek. My jsme MyAcro. Nejen z vlastní zkušenosti víme, že párová akrobacie velice posiluje vzájemný vztah mezi oběma cvičícími. Proto se zaměřujeme právě na tuto část a jsme rádi, když na naše lekce dorazíte v páru. Pokud ale partnera nemáte, nemusíte se bát. Přijďte sami a vždy se k někomu přidáte. A časem určitě potkáte někoho, s kým se vám bude dobře cvičit a budete si vyhovovat.
DSC_5144-3
 

Danča Plháková

 

Sport jsem milovala odjakživa. Jako maličká jsem se věnovala baletu, gymnastice a tanci. Později volejbalu a akrobatickému rock’n’rollu a mimo jiné jsem si vyzkoušela i aerobic.

Mojí vášní se v roce 2012 stal pole dance, v němž jsem se zúčastnila i několika soutěží, a který dělám dodnes. V současnosti už jen rekreačně a na udržení kondice.

Život mi obohacuje také jízda na koni. Je to aktivita, která je fyzicky náročná, ale jinak si při ní úžasně odpočinu. Týden, kdy se se svojí kobylkou nemůžu projet, je jednoduše neúplný.

Párovou akrobacii jsem si poprvé vyzkoušela koncem roku 2015. Ihned mě naprosto uchvátila a neustále mě naplňuje. Absolvovala jsem několik vedených lekcí, zaplatila si pár workshopů a Acro dělala kdekoliv a při každé přiležitosti.

Intenzivní praxe a každodenní tréninky mě dovedly na moji současnou úroveň. A díky tomu jsem si začátkem roku 2018 splnila sen a otevřela si s Vláďou vlastní kurzy. Moc mě baví předávat energii, radost z pohybu a krásy párové akrobacie.

Ráda vystupuji, ať už na firemních akcích, svatbách nebo při jiných příležitostech.

Acro Yoga mi změnila život a proto tuhle zdravou závislost předávám dál.

DSC_5214-2
 

Vláďa Urbánek

 
jakožto ligový hráč amerického fotbalu, jsem se přirozeně seznámil také s cheerleadingem, kde mě oslovila právě akrobacie a gymnastika, která byla přirozenou součástí tréninku. Po ukončení aktivní závodní činnosti v cheerleadingu jsem hledal něco, co bych mohl dále provozovat a díky tomu jsem se seznámil s AcroYogou a párovou akrobacií. Pravidelnými tréninky a účastí na workshopech jsem se zdokonalil v akrobacii natolik, že akrobacii nejen předvádíme na vystoupeních, ale jako lektor, společně s Dančou, také učím jak nováčky, tak i pokročilé akrobaty.

Samozřejmě využívám i svých zkušeností z cheerleadingu a proto není divu, že mojí doménou je hlavně partnerská akrobacie ve stoje.

WhatsApp Image 2019-01-18 at 15.12.44